PNI AP800D kapuautomatizálási készlet, motor, fotocellák, távirányító, lámpa, 230V, 1100 N és 800KG tolókapu

A PNI AP800D kapuautomatizálási készlet tartalmaz motort, fotocellákat, távirányítót, lámpát, 230V 1100 N és 800KG tolókaput fejleszt

Proximity kártya PNI EMC-06 13,56 MHz Yale szállodákhoz PNI CH2000 PRO

Proximity kártya PNI EMC-06 13,56 MHz Yale szállodákhoz PNI CH2000 PRO

GSM 4G PNI GA600 relé garázskapuk, kapuk, sorompók vezérléséhez, kimenet 3A 240V, kompatibilis az Orange GSM kártyákkal

GSM relé PNI GA600 garázskapuk, kapuk, sorompók vezérléséhez, kimenet 3A 240V
17 030,00 Ft
Elérhetőség: Raktáron
SKU
PNI-GA600

A GSM GA600 relé használható bejárati ajtók, garázskapuk, lengő-, toló-, szabadon álló kapuk vagy sorompók távvezérlésére. Könnyen kezelhető hanghívással és SMS parancsokkal konfigurálható. A GA600 GSM relé 200 felhasználó GSM-kapcsolaton keresztüli működésének regisztrálását támogatja. Megjegyzés: csak GSM Orange kártyákkal működik.

 Funkciók:

  • GSM frekvencia: négysávos 850/900/1800/1900MHz;
  • kimeneti vezérlés: NC / NO száraz érintkező relé (max 3A / 240V AC);
  • Antenna: 50Ω SMA antenna interfész;
  • Üzemi hőmérséklet: -26 / + 80°C.

Előnyök:

  • Felhasználókat SMS-szöveges parancsokkal adhat hozzá vagy távolíthat el.
  • legfeljebb 200 engedélyezett telefonszám konfigurálható;
  • csak az engedélyezett számok adhatják meg a relé parancsát telefonhívással;
  • a relé bárhonnan működtethető, távolságkorlátozás nélkül;
  • négysávos, világméretű GSM hálózatokban működhet;
  • nincs hívásdíj – a GSM relékapcsoló elutasítja a hívást az engedélyezett számról, majd végrehajtja a BE/KI műveletet;
  • opcionálisan a relé aktiválása SMS-visszaigazolást küld a tulajdonosnak és/vagy a jogosult hívónak; Ezt a funkciót a rendszergazda módosíthatja.
  • A GSM GA600 relé kapuk, garázskapuk, lengőkapuk, önhordó kapuk, tolókapuk vagy autósorompók automatizálására használható. Ezzel nincs szükség távirányítóra vagy kulcsokra a különböző felhasználók számára.
  • Ez egy biztonságos eszköz, amely hívóazonosítót használ az azonosításhoz, figyelmen kívül hagyva az ismeretlen hívókat.
Write Your Own Review
You're reviewing:GSM 4G PNI GA600 relé garázskapuk, kapuk, sorompók vezérléséhez, kimenet 3A 240V, kompatibilis az Orange GSM kártyákkal
Your Rating
Funkciók
Tápegység 12V DC 1A
Vezérlő relé 1 darab
Csatornák 1
Távirányító SMS-ben
Frekvencia
Szín Fekete
Kompatibilis - Bejárati ajtók - Garázskapuk -Akadályok - Lengő, csúszó, szabadon álló ajtók
Méretek 80 x 75 x 25 mm
Használati hőmérséklet -26°C ~ +80°C
GSM frekvencia 850/900/1800/1900MHz
A csomag tartalma:
Relé Igen
Etető Igen
Használati utasítás Igen



PNI-GA600
Lang Típus Név Link
EU10 Használati utasítás User manual Link
Találtunk pár terméket amely elnyerheti a tetszését!